שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

חומרים ומחשבות

מי ששותל היום – מאמין במחר

בתקופה הקשה הזאת של סגר ומגפה, של בדידות וחוסר וודאות, יש משהו בעבודת הגינון שמייצר אצלי בטחון. תחושה של יציבות ואמונה במחר. וכמה שאנחנו זקוקים לזה – לאי ירוק של שפיות ורוגע בכל הטירוף שסובב אותנו. משהו לגעת בו ולטפח אותו כשחלק כל כך גדול מהחיים שלנו השטתח לתוך מסך הטלפון או המחשב.

ברגעים של חרדה שתופסת אותי, אני אוהבת לצאת לגינה. לעבור בין עצי הפרי ובין ערוגות הירקות. לראות את העלים החדשים והרעננים שמבצבצים בקצה גבעול, את הפרחים הנפתחים שלא היו אתמול ואת הפירות משנים את צבעם מיום ליום.

השבוע החלטתי להוסיף לערוגות שלטים קטנים שמראים אילו ירקות או פירות זרעתי. אז לקחתי מכחולים וצבעי מים וציירתי את הירקות. פעולה מרגיעה כשלעצמה. את הציורים הדבקתי על ריבועי עץ וציפיתי אותם באפוקסי כדי שיהיו מוגנים מפני נזקים של מים ואור. והנה, ברגע אחד, הגינה הפכה להיות גם היא חלק מיצירת האמנות של חיי.

אני מודה שאחד הדברים שאני הכי מחכה לו בסגר הזה, הוא שהמשתלות יפתחו לקהל. כן כן, אני יודעת שאפשר לעשות משלוחים, אבל אין כמו להסתובב בין שורות השתילים הנפלאים ולבחור לגינה את פרחי העונה. אני יכולה לבלות שעות במשתלה. גם הילדים שלי אוהבים לבלות שם. אבל זה כבר לפוסט הבא.

אז, אני מזמינה גם אתכם להתחבר לאדמה לשורשים ולייצר לעצמכם אי ירוק של שפיות ותקווה.

גינה לי חביבה

עבודה באפוקסי

איזה כיף לי! סוף סוף אפשר שוב ליצור ולהשתגע עם הילדים בסטודיו. אחד החומרים שאני מאוד אוהבת ליצור איתם הוא האפוקסי. אפשר לעשות איתו כל

המשיכו לקרוא

זאת אהבה

זאת אהבה. כשיאיר מביא לי מהזבל גלגלת שהוא מצא כי הוא יודע שאני מתה על דברים כאלה, זאת אהבה. אז אחרי שהסתכלתי על הגלגלת כמה

המשיכו לקרוא