שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

חומרים ומחשבות

עבודה באפוקסי

איזה כיף לי!

סוף סוף אפשר שוב ליצור ולהשתגע עם הילדים בסטודיו. אחד החומרים שאני מאוד אוהבת ליצור איתם הוא האפוקסי. אפשר לעשות איתו כל כך הרבה דברים-לצבוע, להכניס לתוכו דברים. מגוון אינסופי כמעט של יצירה.

החוויה של הילדים מתחילה כבר כשהם נכנסים לסטודיו, לובשים סינרים וכפפות ומבינים שהולכים לעבוד עם חומר מיוחד. כשאני מערבבת את שני החלקים של האפוקסי יש תחושה של עבודה במעבדה, שמתגברת כששופכים את האפוקסי לתוך כוסיות סיליקון קטנות, מערבבים אותו עם צבעים ונצנצים שנמצאים במבחנות ומשתמשים במקלות ערבוב מיוחדים.

את התערובת המעניינת שכל ילד יוצר הוא שופך לתוך תבנית סיליקון. הפעם יצרנו עטים וסיכות לשיער. התוצאות מרהיבות. כל ילד והדמיון שלו. כל ילד והתוצאה הייחודית שלו. גם בשלב היציקה לתבנית צריך לעשות זאת בדיוק וזהירות. לשפוך בדיוק במידה. ובסוף צריך להשאיר את העבודה בסטודיו כדי שתתייבש. איזו עבודה על הסבלנות ועל דחיית הסיפוקים!

ולמחרת אני נכנסת לסטודיו ומוציאה את היציקות היבשות מהתבניות ונפעמת כל פעם מחדש מהיופי. איזה כיף לי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עבודה באפוקסי

איזה כיף לי! סוף סוף אפשר שוב ליצור ולהשתגע עם הילדים בסטודיו. אחד החומרים שאני מאוד אוהבת ליצור איתם הוא האפוקסי. אפשר לעשות איתו כל

המשיכו לקרוא

זאת אהבה

זאת אהבה. כשיאיר מביא לי מהזבל גלגלת שהוא מצא כי הוא יודע שאני מתה על דברים כאלה, זאת אהבה. אז אחרי שהסתכלתי על הגלגלת כמה

המשיכו לקרוא