שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

חומרים ומחשבות

זאת אהבה

זאת אהבה.

כשיאיר מביא לי מהזבל גלגלת שהוא מצא כי הוא יודע שאני מתה על דברים כאלה, זאת אהבה.

אז אחרי שהסתכלתי על הגלגלת כמה ימים, והיא הסתכלה עלי, וערכנו דיון על מה שהיא רוצה להיות, הגענו למסקנה המשותפת שהיא תהפוך לשרפרף נהדר. לקח לי עוד כמה ימים להחליט איך לצפות אותה, עד שמצאתי את קופסת הקפלות של הילדים שכבר לא בשימוש. והנה-חומר גלם מושלם לעבודה. מראה טבעי שמשתלב לנו יפה בסלון.

בעזרת דבק הדבקתי את הקפלות על הגליל המרכזי. זה לקח קצת זמן כי בכל פעם אחרי שסיימתי להדביק כמה חלקים, הייתי צריכה להמתין לייבוש אחרת הכל היה נופל כשהייתי מסובבת את הגלגלת לצד השני. חלק מהקפלות ניסרתי עם מסור יד קטן כדי שיתאימו בגודל לרווחים שנשארו. קצת פיתוח שרירים והורדת קלוריות תוך כדי היצירה. תמיד כיף לשלב כמה עיסוקים.

כשכל הקפלות היו מודבקות למקומן, הגיע שלב בחירת הבד. גם זה לקח יום של התלבטות. בסופו של דבר נבחר בד עבה וכהה (כדי שלא יתלכלך מהר מהילדים), עם נגיעות צבע שיתאימו לכריות בסלון. הנחתי אקרילן על הגלגלת ומעליה הצמדתי את הבד. בעזרת אקדח סיכות חיברתי את הבד לגלגלת מתחת למושב.

בשלב הבא צבעתי בעזרת ספריי 2X תכלת את החלק התחתון של הגלגלת. רציתי להבליט את הצבע הכחול שבבד כדי להוסיף לבהירות של השרפרף. על הספריי והקפלות מרחתי לכה שקופה כדי שהכל ישמר טוב יותר לאורך זמן. בחלק התחתון של השרפרף הוספתי 8 מסמרי כיסא כדי שיהיה אפשר להזיז את השרפרף בנוחות ממקום למקום בלי שיפגע בשטיחים או ברצפה.

הגלגלת קיבלה צורה ושימוש חדש והפכה בכמה ימים לשרפרף מקסים ונוח בסלון. זאת אהבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עבודה באפוקסי

איזה כיף לי! סוף סוף אפשר שוב ליצור ולהשתגע עם הילדים בסטודיו. אחד החומרים שאני מאוד אוהבת ליצור איתם הוא האפוקסי. אפשר לעשות איתו כל

המשיכו לקרוא

זאת אהבה

זאת אהבה. כשיאיר מביא לי מהזבל גלגלת שהוא מצא כי הוא יודע שאני מתה על דברים כאלה, זאת אהבה. אז אחרי שהסתכלתי על הגלגלת כמה

המשיכו לקרוא